Joanna i Michał – Norwegia

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kiedy leciałem w odwiedziny do Asi i Michała w duszy myślałem o tym żeby dopisała pogoda… jakie było moje zdziwienie kiedy dowiedziałem się że w Norwegii co miejsce to inna pogoda. Wystarczy przejechać ok. 100km i można spotkać się z całkowicie inną “porą roku”. Może nie dosłownie ale w odniesieniu do panujących warunków i temperatury można odnieść takie wrażenie.

Zacznijmy naszą opowieść tak jak zaczyna się u nas rok, czyli wiosną, przechodząc w lato poprzez mglistą jesień a kończąc na mroźniej zimie. Zobaczcie co spotkało nas na szczycie Gaustastoppen i jak to pozmieniało plany aby w końcu znów zjechać na dół i kontynuować zdjęcia. Mimo tego że nie udało się na szczycie to u podnóża góry mogliśmy doświadczyć prawdziwej zimy 🙂

serdecznie zapraszam na norweską przygodę z Asią i Michałem.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
SHARE
eM : 17:11 Listopad 26, 2018
miejsca zapierające dech! dużo ciekawych ujęć, widać, że wszyscy dobrze się bawiliście :)
Przemek : 17:33 Listopad 26, 2018
dzięki serdecznie :) dokładnie tak jak piszesz atmosfera była przednia a z młodymi się super zintegrowaliśmy, pierwszego dnia zabrali mnie na urokliwe miejsce 600 m.n.p na łososia z grilla i piwko :)
Szymon Olma : 00:28 Styczeń 7, 2019
Super. Czule i elektryzująco. Do tego miejscami prosto i romantycznie, a gdzie indziej bardzo odważnie i z głową. Duże brawa.
Przemek : 13:13 Styczeń 7, 2019
dzięki Szymon, twoje słowa dużo dla mnie znaczą :)