Jeśli napiszę najlepsze zdjęcia ślubne 2018, mogę być niesprawiedliwy w stosunku do innych wykonanych fotografii. Dlatego może ujmijmy że to zdjęcia które zapadły mi w pamięci i przeglądając kilka tysięcy oddanych fotografii właśnie te przypadły najbardziej do gustu. Zresztą nie tylko mojego, gdyż w wyborze skorzystałem z pomocy kolegi którego twórczość bardzo szanuję i śledzę na bieżąco, dzięki Piotr!

Fotograficzna lawina emocji i decydujących momentów?

Tego życzył bym sobie bardzo, ale to bardzo, dlatego też mój wybór skupił się na “nasyconych emocjami” kadrach, gdzie dominują szczęście oraz naturalnie nie wymuszone emocje. Chciałem pokazać nie tylko standardowe ujęcia gdyż takie zawsze się wykonuje, ale bardziej rozbudowane kadry, które zawierają “gęstszą atmosferę”

Czy jest tak jak piszę?

Ciężko to stwierdzić, nie znając opinii innych, dlatego też drogi oglądający zostaw po sobie ślad  w postaci komentarza lub sugestii, z góry serdeczne dzięki 🙂

Dziękuje serdecznie bo to dzięki wam !!!

Serdeczne podziękowania dla moich przewspaniałych par, to dzięki temu że mnie zaprosili na swoje śluby dziś możemy cofnąć się i ponownie zagłębić w ich historię.

zapraszam do oglądania 🙂