Chrzest to pierwszy sakrament małego człowieka

Jest „zanurzeniem” w Chrystusa – w jego moc i bezwarunkową miłość. To początek drogi z wiarą katolicką. Bardzo ważny moment dla rodziny i bliskich. Czas kiedy spotykamy się wspólnie aby cieszyć się że nasze dziecko zostało przyjęte do rodziny kościoła. Dzień który warto uwiecznić na fotografiach w postaci reportażu oraz pamiątkowych zdjęć z najbliższymi. Warto również uwiecznić moment przygotowań oraz elementy przyjęcia w tym składanie życzeń maleństwu i krojenie tortu.

Oferta fotografii chrztu świętego

Niepowtarzalne zdjęcia z chrztu

Chrzest święty to bardzo ważny moment zarówno dla dziecka jak i rodziców, to spotkanie ze wspólnotą kościoła oraz pierwszy krok dla młodego katolika. Momenty takie wymagają odpowiedniego zapamiętania i wyjątkowej oprawy, Fotograf na Chrzest to osoba która nie tylko utrwali ten wyjątkowy moment ale za pomocą swoich zdjęć przekaże jak najwięcej emocji panujących w tym pięknym dniu. Dlatego zdjęcia z chrztu powinny zawierać oprócz pięknej estetyki i dobrego kadru również to co jest najważniejsze czyli naturalne emocje które będą niezapomnianym prezentem do którego będziecie wracać często.

Jeśli szukacie nietypowych zdjęć z chrztu w Szczecinie, Stargardzie, Świnoujściu lub okolicach zapraszam do kontaktu. Sesja podczas chrztu to niesamowity prezent dla dziecka, rodziców chrzestnych oraz Waszych bliskich. Odbitki oraz galeria z prostym dostępem to sposób aby zapamiętać ten dzień na bardzo długo.

Pakiet 1 - 600zł

Relacja z ceremonii + zdjęcia grupowe. Min 40 ujęć w postaci plików cyfrowych oraz 30 odbitek w formacie 15×23 cm

Pakiet 2 - 800zł

Relacja z ceremonii + 2h na przyjęciu + zdjęcia grupowe. Min 80 ujęć w postaci plików cyfrowych oraz 60 odbitek w formacie 15×23 cm

Pakiet 3 - 1000zł

Przygotowania w domu + relacja z ceremonii + 2h na przyjęciu + zdjęcia grupowe. Min 120 ujęć w postaci plików cyfrowych oraz 80 odbitek w formacie 15×23 cm

Mam nadzieję że choć w małej części przybliżyłem styl mojej pracy. Jeśli macie do mnie pytania chętnie na nie odpowiem.