Czas wyczekiwania na Wasz skarb

Kiedy czekacie na Wasze maleństwo, a pod sercem kobiety dojrzewa nowe życie to doskonały moment na wykonanie pamiątkowej sesji ciążowej. Angażuję do tego obojga rodziców ponieważ to ich mały skarb rośnie w brzuszku. Chwytam przy tym czułe momenty, spojrzenia i gesty. Wykonuję typowe portrety z elementami reportażu. Również staram się aby sesje był nad wyraz naturalne i delikatne. Sesję brzuszkową najlepiej wykonać pod koniec 7 ego miesiąca.

Oferta fotografii ciążowej

Sesja ciążowa

Moment oczekiwania na narodziny Waszego maleństwa to czas który warto zatrzymać na fotografiach. Dziś coraz więcej przyszłych rodziców decyduje się się na pamiątkową sesję brzuszkową. Można ją wykonać w plenerze lub też w Waszym domu w którym czujecie się bardzo swobodnie i naturalnie. Jeśli zdecydujecie się na wykonanie takiej sesji i nie ważne czy to będzie sesja ciążowa w plenerze czy też sesja ciążowa domu najważniejsze są chwile i skumulowanych momentów oczekiwania i emocji. Być może posiadacie już potomstwo to szczerze zachęcam aby udział w sesji wzięło również Wasze dziecko, jako wspaniała rodzina zatrzymacie te chwile na wieczność.

Cenę sesji ciążowej możecie zobaczyć poniżej, a na wszelkie pytania odpowiem z ogromną przyjemnością, zapraszam do kontaktu

Mini sesja - 450zł

Mini sesja trwa 1 godzinę, otrzymacie 15 wybranych ujęć w postaci dużych plików cyfrowych oraz 10 odbitek 15×23 cm

Sesja duża - 600zł

Sesja 2-godzinna. Otrzymacie 30 wybranych ujęć w postaci dużych plików cyfrowych oraz 20 odbitek 15×23 cm

Mam nadzieję że choć w małej części przybliżyłem styl mojej pracy. Jeśli macie do mnie pytania chętnie na nie odpowiem.