Ślub Pauliny i Tomka był drugim zleceniem jakie wykonałem w tej rodzinie. Kilka lat wcześniej brat Pana młodego skorzystał z moich usług fotografowania ślubu i z tego co wiem był zadowolony 😛

Choć było to bodajże w 2012 roku to pamiętam go bardzo dobrze, chociażby ze względu na super zabawę oraz rok w którym Polska brała udział w EURO, jak się nie mylę to podczas ich wesela odbył się mecz otwarcia.
Wiedziałem już skoro będzie tam część gości z tamtego wesela, będzie ostra jazda i wcale się nie pomyliłem. Świetna zabawa przepleciona włoskim klimatem, a w dodatku kilku zaproszonych gości prosto z Włoch.
Świetna kuchnia i klimat to spowodowało że wesele przerodziło się w miłe spotkanie, dodatkowo nie straciło nic z klimatu, mimo iż nie było swoista biesiadą.

Pogoda tego dnia zmieniała się jak kalejdoskopie, raz ostre słońce i bardzo gorąco, to po południu znów mocne zachmurzenie i deszcz 🙂 niezdecydowana aura zakończyła się lekkim zachmurzeniem i obniżeniem temperatury, co było świetnym pretekstem do wykonania krótkiej mini sesji z udziałem ich ślicznej małej córeczki, którą już poznacie podczas ceremonii.

zapraszam serdecznie na dużo emocji, prawdziwości i naturalności.

miejsce wesela: Villa Toscania
fotografia : Przemek Białek
muzyka: Zespół Muzyczny Astra