Fotografia ślubna Gorzów Wlkp

Cześć nazywam się Przemek Białek. Na co dzień mąż i ojciec trójki wspaniałych dzieci, dumny ze swojej rodziny, która zajmuje w moim sercu pierwsze miejsce. Na drugim jest fotografia ślubna czyli pokazywanie emocji i zatrzymywanie wspomnień na długie lata. Miłośnik fotografii naturalnej zbudowanej na dobrym kadrze a przede wszystkim emocji i świetle. Prawdopodobnie ustaliliście już datę ślubu oraz wybraliście miejsce, więc pora rozejrzeć się za fotografem ślubnym który spełni oczekiwania. Jako fotograf ślubny Gorzów znam dobrze i z chęcią wykonam dla was piękną pamiątkę z tego tak ważnego dnia. Specjalizuję się w reportażu oraz wszelkiego rodzaju sesjach.

sesja plenerowa pod wieczór

ZDJĘCIA ŚLUBNE GORZÓW – JAK WYBRAĆ FOTOGRAFA NA ŚLUB

Każdy fotograf posiada własny styl, który go wyróżnia i pokazuje jego silne strony. Moim stylem jest reportaż zbudowany na bardzo naturalnych kadrach, emocjach i świetle. Historie które chce dla was układać mają dokładnie odwzorowywać to co działo się tego cudownego dnia. Postaraj się obejrzeć chociaż dwa wpisy na blogu i zobaczyć czy ten styl to coś czego szukacie. Jeśli moje słowa was zaciekawiły to zapraszam do zapoznania się moim portfolio oraz ofertą zdjęć ślubnych w Gorzowie.

FOTOGRAF ŚLUBNY GORZÓW – CZYM SIĘ WYRÓŻNIAM

Fotografuje na terenie całego kraju oraz za granicą. Rejony województwa lubuskiego są mi dobrze znane i wiele razy wykonywałem tam zlecenia fotografii ślubnej w Gorzowie Wlkp. Uwielbiam poznawać nowe miejsca i ludzi. Jak pracuję i jaki jestem?

SPOSTRZEGAWCZY– „Dobre oko” to podstawa reportażu, sytuacje te zazwyczaj są ulotne i trwają dosłownie chwilę. Obiecuję Wam że nie umknie mi żadna ważna sytuacja i jestem tam gdzie emocje biorą górę.

SUMIENNY – Ta cecha jest dla mnie jedną z najważniejszych, wiem że każdą parę trzeba traktować indywidualnie i w miarę potrzeb, czasem ingerować a czasem pozostawać niewidzialnym. Potrafię doradzić, pomóc lub nawet poprawić humor kiedy za oknem pogoda robi psikusa.

RODZINNY – Wiem że relacje rodzinne to sprawa priorytetowa, a mając doświadczenie z własnego życia i wieloletniej pracy jako fotograf ślubny potrafię bardzo szybko ocenić kto jest dla Was ważny i w czyim towarzystwie dobrze się czujecie co znacząco wpływa na bardzo czułe i emocjonalne zdjęcia.

REPORTAŻ ŚLUBNY GORZÓW – OFERTA FOTOGRAFII

Kolejnym krokiem byłoby przedstawienie oferty z zakresu usług fotograficznych w Gorzowie

Sesja narzeczeńska – moim zdaniem idealny sposób na sprawdzenie się przed obiektywem oraz poznanie lepiej swojego fotografa. Dodatkowo piękna pamiątką którą można wręczyć swoim bliskim np. w postaci dużych powiększeń lub albumów.

Sesja ślubna plenerowa – sesja wykonywana najczęściej po ślubie, kiedy to możemy na spokojnie wyczekać najlepsze światło, nie przejmować się zbytnio czasem oraz tym że na sali weselnej czekają nasi goście. Czas dla Was, na pokazanie się, na otwarcie i utrwalenie tych pięknych chwil.

Na plener możemy się wybrać w miejsca wam bliskie, lub udać się w odległe, może egzotyczne miejsce. Polecam sesje w takich miejscach. Zarówno sesje ślubne Gorzów tj. w okolicach jak i odleglejsze mogą być ciekawe i niestandardowe. Wszystko zależy jak wiele czasu możecie poświęcić. Finalnie otrzymacie od 50 do 100 wyjątkowych i niepowtarzających się zdjęć w wersji cyfrowej oraz odbitki fotograficzne.

Reportaż Ślubny – Element odpowiedzialny za przyszłe piękne wspomnienia, raczej nie możliwy do powtórzenia, dlatego tak ważne jest odpowiednie jego pokazanie. Wyłapanie najważniejszych momentów oraz sytuacji, których możecie nie pamiętać a warte są utrwalenia podczas reportażu ślubnego w Gorzowie Wielkopolskim czy innym miejscu.

W dniu Waszego ślubu towarzyszę Wam przez 12 godzin. W tym czasie powstanie historia Waszego dnia. W trakcie przyjęcia wykonany również mini sesję plenerową. Otrzymacie 350 zdjęć po autorskiej obróbce, oraz dodatkowy pakiet zdjęć dokumentalnych.
Galerię zabezpieczoną hasłem z historią ułożoną specjalnie dla Was.
100 wybranych przez Was odbitek, zamkniętych w drewnianym pudełku.

Odbitki oraz Albumy fotograficzne – Dzięki nim nasze wspomnienia, pozostają z nami na dłużej. Dobre jakościowo odbitki i albumy, przetrwają o wiele dłużej niż pliki cyfrowe, mają również tą przewagę że są namacalne.

Proponuję jako opcje dodatkową, ręcznie wykonane albumy od 40 do 200 stron w rozmiarach od 20x30cm do 30×45 cm.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA GORZÓW WIELKOPOLSKI – KONTAKT

Mam ogromną nadzieje że udało mi się po części przedstawić moją osobę i styl pracy. Nie ukrywając w tym zawodzie najbardziej docenianą wizytówką są zdjęcia, to na ich podstawie podejmujecie wszelkie decyzje. Dlatego bardzo chciałbym zaprosić Was do zapoznania się z moim portfolio oraz przeczytaniu opinii od par, którym wykonałem zdjęcia ślubne.

Stwórzmy wspólnie historię, która będzie wspominać latami, zapraszam do kontaktu mailowego, telefonicznego, lub video konferencji.

Pozdrawiam serdecznie – Przemek Białek – fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski

Skontaktuj się ze mną

Fotografując chcę pokazać to czego beze mnie, nikt by nie zobaczył