"Fotografia ślubna to baśń jednego dnia najpiękniejszego dnia pary kochających się ludzi."

Przemek Białek

Na imię mam Przemek, na co dzień kochający mąż oraz ojciec trójki wspaniałych dzieci. Fotograf z zawodu i z wielkiej pasji, która przez lata wyewoluowała do obecnej postaci. Mieszkam w pięknym mieście nad morzem Bałtyckim. Pracuję głównie na terenie woj. zachodniopomorskiego ale nie widzę przeszkód aby dojechać w inne miejsce. Fotografuję aby przekazać emocje oraz naturalność i po to aby zdjęcia pozostały piękną pamiątką na lata.

Uwielbiam patrzeć na Wasze uśmiechy, łzy i pełne miłości spojrzenia. Te bardzo pozytywne elementy pozwalają na tworzenie prawdziwych i wzruszających historii, do których będziecie chcieli wracać wiele razy. Fotografia to ciągła obserwacja, a dzięki mojemu dużemu doświadczeniu potrafię przewidzieć wiele sytuacji, w których czasem przydaje się odrobina szczęścia. Bycie fotografem to również bycie psychologiem, dobrym kumplem, osobą która potrafi uspokoić i powiedzieć miłe słowo.

fotograf ślubny przemek białek

Dlaczego ja?

W mojej przygodzie z fotografią od zawsze najbardziej satysfakcjonowało mnie fotografowanie ludzi oraz ich otoczenia. Miałem małe epizody w fotografii mody, stylizowanej fotografii artystycznej oraz reportażu ulicznym, a przecież, jak by nie patrzeć, fotografia ślubna to połączenie wyżej wymienionych elementów w jedną całość. Mogę powiedzieć, że jako fotograf ślubny jestem przygotowany na wszystko. Głównym moim celem jest pokazanie Waszego dnia w taki sposób, aby nawet najzwyklejsze sytuacje zyskały zupełnie inny wymiar. Skupiam się nie tyko na Parze Młodej, ale również na osobach wokół niej, gdyż to również dzięki nim budujemy piękną, pełną emocji fotograficzną historię, która będzie w przyszłości przypominać Wam o tym magicznym dniu. Nie unikam bliskiego kontaktu i nie chowam się jak przysłowiowy paparazzi, ale chcę być blisko tego, co się dzieje, będąc jednocześnie elementem, który nie rzuca się w oczy. Wiem, jak ważne są dla Was osoby, które zapraszacie na swoje przyjęcia weselne, dlatego, o ile to możliwe, chcę je pokazać w bardzo ciekawy sposób. Przykładam dużą wagę do fotografowania w formie reportażu, nie wpływam na wydarzenia, ale wyczekuję na odpowiedni moment i wykonuję zdjęcie. Mój ukształtowany przez wieloletnie doświadczenie zmysł przewidywania oraz refleks jest często czynnikiem decydującym o tym, jak „pełne życia” będą Wasze zdjęcia. Również wpływ na to ma późniejsza fotoedycja. Jestem zwolennikiem naturalnej, ponadczasowej kolorystyki bez mocnej ingerencji w obraz. Podkreślam jedynie to, czego wymaga dana fotografia i nic poza tym.

Partnerzy