Cześć jestem Przemek Białek, fotograf ślubny wykonujący zdjęcia w województwie zachodniopomorskim.

Proponuję Wam zdjęcia ślubne pełne emocji, bez pozowania, pokazujące w jak najlepszy sposób ten magiczny dzień, który dzięki moim fotografiom zapamiętacie w najdrobniejszych szczegółach. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i pracami.

Profesjonalny fotograf ślubny zachodniopomorskie

W zachodniopomorskim mieszkam od urodzenia, w tym także województwie najczęściej wykonuję zlecenia fotografii ślubnej, poznałem bardzo dużo sal weselnych oraz kościołów w tym rejonie kraju. Dobry fotograf w zachodniopomorskim to osoba potrafiąca przedstawić dzień ślubu w ciekawych kadrach, zachęcając oglądającego do chłonięcia całości historii. Poprzez kreatywność przekazuję całkowicie nową opowieść robię to dla Was Państwo Młodzi!

Wielokrotnie fotografowałem w miastach takich jak Szczecin, Stargard, Goleniów, Koszalin, Kołobrzeg oraz Szczecinek i Świnoujście.

Fotografia ślubna zachodniopomorskie – mój styl

Jak patrzę na reportaż ślubny aby przekazać w nim jak najwięcej emocji oraz ciekawych i zaskakujących sytuacji?

Przede wszystkim uciekam od standardów, posiłkując się kreatywnością wydobywam z każdego reportażu ślubnego jak najwięcej naturalności i swobody. Dążę do tego aby osoby oglądające moje zdjęcia poczuły się tak jakby brały w tym udział. Bacznie przyglądam się sytuacji i odpowiednim momencie naciskam spust migawki by uchwycić to co w fotografii ślubnej najistotniejsze. Naturalność oraz dobry kadr i super światło to klucz do pokazania historii z Dnia Waszego ślubu.

Macie ochotę poznać moje prace? Kliknijcie i zobaczcie przykładowe materiały z reportaży oraz sesji plenerowych.

Większość par poszukiwanie fotografa ślubnego rozpoczyna od tzw. „poczty pantoflowej” i rozpytywania znajomych i rodziny o odpowiedniego kandydata. Później zaczyna się wyszukiwanie w internecie oraz na portalach społecznościowych. Oba z tych sposobów są dobre jednak jak wszystko posiadają zalety i wady. Gdyż nie zawsze polecony lub znaleziony fotograf trafi w Wasze gusta i estetykę, dlatego powinno się sprawdzić wiele dostępnych wariantów.

Dobrze gdy fotograf chce podzielić się swoimi najnowszymi pracami oraz przedstawić chociaż dwie gotowe galerie przedstawiające reportaż ślubny od początku do końca. W moim przypadku w taki oto sposób poznacie styl oraz sposób przestawienia Waszych zdjęć, które pieczołowicie ułożone trafią do podobnej galerii.

Gwarantuję że wybieracie nie tylko osobę podchodzącą do pracy w pełni profesjonalnie, ale także fotografa ślubnego z doświadczeniem chcącego pomóc na każdym etapie waszej współpracy.

Fotografia ślubna zachodniopomorskie – istotne sprawy

1. Wysyłacie Zapytanie i czekacie na ofertę – Dwie najistotniejsze rzeczy jakie będą wpływać na dalszą współprace z fotografem ślubnym pracującym w zachodniopomorskim. Jak wiadomo wysyłając zapytanie chcecie poznać najważniejsze kwestie na które odpowie moja oferta. Przedstawia ona w bardzo prosty sposób zakres pracy oraz wszelkie dodatkowe kwestie. Dołączony jest również do niej bardzo czytelny cennik.

2. Może spotkanie na żywo? lub poprzez komunikatory? – Jeśli mamy możliwość spotkać się na żywo to zawsze do tego zachęcam. Pozwala ono na zapoznanie się z Wami, przedstawieniu ważnych spraw oraz wymianie doświadczeń. Dodatkowo wysłuchanie pytań obu stron pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości. Nie zależnie czy będzie to spotkanie na żywo czy też poprzez video konferencję fotograf ślubny zachodniopomorskie przedstawi się z jak najlepszej strony.

3. Podejmujecie Decyzję – Kiedy dwa powyższe punkty mamy już za sobą, należało by podjąć ostateczną decyzję o zawarciu umowy na wykonanie Waszych zdjęć ślubnych. Decyzja taka nie może zostać podjęta na szybko, należy ją przemyśleć i na spokojnie przeanalizować wszelkie za i przeciw. Musicie wiedzieć czy osoba z którą się spotkaliście to właśnie ona będzie relacjonować dzień ślubu. Na pewno nie jest to łatwy wybór jednak jako doświadczony fotograf ślubny zapewniam że zdjęcia z Waszego dnia ślubu będziecie wspominać latami.

Fotograf na ślub zachodniopomorskie – oferta cenowa i umowa

oferta ślubna – reportaż Historia Waszego Dnia

Oferta cenowa jest zestawieniem usług które jako fotograf ślubny mogę dla Was wykonać. Musi być bardzo czytelna i prosta. Zawiera więc oczywiście kwestie dotyczące zakresu pracy oraz ilości finalnie oddawanych zdjęć. Standardowy pakiet to 12h zaczynający pracę od przygotowań a kończąc tuż po oczepinach. Przekażę Wam min 350 zdjęć, które przechodzą proces fotoedycyjny. Oprócz wymienionych plików cyfrowych otrzymujecie również odbitki papierowe w ilości 100szt.

oferta ślubna - sesja plenerowa

Wiele par uważa że sesja plenerowa w innym dniu niż ślub to nieodzowny element fotografii ślubnej. Dla takich par mam kilka opcji na wykonanie sesji plenerowej. Począwszy od Standardowej 2 godzinnej a także sesji wyjazdowych całodziennych lub zagranicznych, kończąc na sesjach przedślubnych tzw. „narzeczeńskich. W wymienionych przypadkach również klient otrzymuje pliki i odbitki w formie papierowej.

Fotograf zachodniopomorskie – opinie oraz zdjęcia

Zachęcam Was moi drodzy do oglądnięcia wpisów blogowych zawierające reportaże ślubne. Proponuję również odwiedziny na moich kontach na Facebooku oraz Instagramie. Możecie również zapoznać się z opiniami innych par którym towarzyszyłem w dniu ślubu.

Zdjęcia ślubne zachodniopomorskie – zapraszam do kontaktu

Mam ogromną nadzieję że powyższa oferta choć w części odpowiedziała na pewnie istotne kwestie dotyczące wyboru odpowiedniego fotografa na Wasz ślub. Jeśli potrzebujecie dodatkowych odpowiedzi to stworzyłem poradnik dla przyszłych par młodych odpowiadający na większość pytań dotyczących profesjonalnego podejścia do mojej pracy, bardzo będzie mi miło jak do niego zajrzycie.

NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA DO FOTOGRAFA PRZED PODPISANIEM UMOWY

Jeśli uznacie że jestem tym kogo szukacie najprościej wypełnić poniższy formularz , lub zadzwonić pod numer +48 501 666 847 lub na adres mejlowy foto@przemekbialek.pl

Zapraszam do kontaktu

Skontaktuj się ze mną