Fotograf ślubny Szczecin

Nazywam się Przemek Białek. Jestem dumny ze swojej rodziny i… pasji! To pierwsze to wspaniała żona i trójka wesołych dzieciaków. To drugie to natomiast fotografia ślubna. Szczecin i województwo zachodniopomorskie to okolice, w których pracuję na codzień. Ta lokalizacja oferuje wiele świetnych miejsc na sesje ślubne, w których można wykonać naprawdę nieprzeciętne zdjęcia ślubne. Macie już w planach wesele, szukacie pięknych “spotów” i zdajecie sobie sprawę, jak ważny jest reportaż ślubny? Szczecin stoi otworem! Znajdziecie tu wiele pięknych sal weselnych, miejsc na sielankowy plener ślubny i oczywiście dużo fotografów ślubnych. Polecam swoje usługi, bo dla mnie oryginalność, autentyczność i niebanalność to istotne aspekty. Na pewno sesja i reportaż ślubny, którą dla Was wykonam będzie jedyna w swoim rodzaju. Tak jak Wy. Niezależnie czy w Szczecinie czy na drugim końcu Polski stworzę dla Was niezwykłą pamiątkę w postaci naturalnych fotografii ślubnych.

 

ZDJĘCIA ŚLUBNE – SZCZECIN – DLACZEGO JA?

 

Jestem fotografem ślubnym z okolic Szczecina i człowiekiem z zasadami. Jeśli spodobają się Wam moje cechy, to myślę, że pasujemy do siebie! Jaki jestem?

RODZINNY – Jako kochający mąż i tata, wiem jak ważna jest potęga emocji i bliskości. Gdy wybieram się jako fotograf na wesele, widzę to, czego nie dostrzegają inni. Śmiech, łzy wzruszenia, wygłupy dzieciaków. Wszystko uwiecznię, abyście cieszyli się rodzinnymi wspomnieniami przez lata.

OBSERWUJĄCY – Mam dobre “oko” do sytuacji, nic mi nie umknie! Dobry reportaż ślubny to taki, w którym zawarte są w 100 {434000e4c5b94b271706554e9523d359ed60903e0c0b007322a41cfb3c4890b8} niepowtarzalne momenty. To Wam gwarantuję.

PRZYJAZNY I DYSKRETNY – Fotograf na ślub to także “kumpel”, który doradzi, uspokoi i pomoże. Wykorzystam swoje bogate doświadczenie, by być wsparciem. Jestem również dyskretny i kiedy trzeba niedostrzegalny. Umiem uszanować intymność najważniejszych momentów podczas ślubu, ale nie zaniedbam żadnego kadru.

 

REPORTAŻ ŚLUBNY – SZCZECIN – MOJA OFERTA

 

Z zakresu usług fotograficznych w Szczecinie mogę zaoferować Wam m.in.:

 

  • SESJA NARZECZEŃSKA

Oczywiście fotografa ślubnego ze Szczecina nie tylko można, ale i należy sprawdzić! Zobaczcie, jak Wy czujecie się przed profesjonalnym obiektywem. Taka sesja to również fajna pamiątka przed ślubem! Krótki czas, luźna atmosfera, wybrane wspólnie miejsce… I tak powstaje sesja narzeczeńska.  To idealny moment by zdobyć obycie przed obiektywem fotografa weselnego jeszcze przed dniem ceremonii ślubnej.

 

  • FOTOREPORTAŻ ZE ŚLUBU I WESELA W SZCZECINIE

Będę Wam towarzyszyć przez 12 godzin. Oferuję profesjonalne fotografie ślubne z przygotowań, ceremonii zaślubin i wesela. Prawdziwy dokumentacyjny reportaż ślubny jakiego próżno szukać w Szczecinie. Wykonamy również mini sesję plenerową podczas przyjęcia. Taki fotoreportaż to 350 zdjęć poddanych autorskiej obróbce + dodatkowy pakiet dokumentacyjny. Otrzymacie zdjęcia w chronionej hasłem galerii internetowej zdjęć ślubnych, na pendrivie oraz 100 wybranych przez Was odbitek w personalizowanym, drewnianym pudełku.

 

  • SESJA PLENEROWA

Plener możemy wykonać w bliskiej, np. ważnej dla Was lokalizacji okolic Szczecina lub na drugim końcu globu. Otrzymacie piękne, naturalne zdjęcia ślubne – 50 w wersji cyfrowej oraz 30 odbitek.

Zachęcam również do sesji plenerowej wyjazdowej (za granicą). W tak wyjątkowym miejscu, podczas 2 dni możemy wykonać historię zbudowaną z min. 100 zdjęć. Wybierzemy odpowiednie lokalizacje oraz stylizacje. Otrzymacie również fotoalbum składający się z 40 najlepszych zdjęć.

sesja ślubna

FOTOGRAFIA ŚLUBNA – SZCZECIN – KONTAKT 

 

Moją najlepszą i najbardziej wiarygodną wizytówką są moje zdjęcia. Zapoznajcie się też z opiniami oraz odwiedź blog gdzie publikuje historie moich par młodych. Zapraszam Was do obejrzenia portfolio i do kontaktu. Stwórzmy piękną love story w profesjonalnych kadrach! Do zobaczenia w Szczecinie.

Jeśli interesuje Was cennik fotografii ślubnej to proszę napiszcie do mnie a ja zwrotnie prześlę Wam moją ofertę skrojoną na miarę Waszych potrzeb.

Pozdrawiam i zapraszam – Przemek Białek – Wasz fotograf ślubny w Szczecinie