Polsko-australijskie wesele w Folwarku Wirówek

Cóż to był za dzień! Niezapomniany nie tylko dla wyjątkowo wyluzowanej Pary Młodej, Kasi i Davida, ale także dla wszystkich zaproszonych gości! Uśmiechy nie schodziły z twarzy zakochanych, choć zdarzały się również chwile pełne wzruszeń i zaskoczeń. Bajeczne otoczenie zapewniał Folwark Wirówek, w którym odbyła się zabawa weselna, ale także do wielkiego dnia przygotowywał się podekscytowany Pan Młody. Kiedy wybiła decydująca godzina, David pełen australijskiego luzu, w idealnie skrojonym garniturze wyruszył z Wirówek, Gryfino wzywało go do siebie! To właśnie tam piękna Panna Młoda w rodzinnym domu, w otoczeniu najbliższych oczekiwała na swojego ukochanego! Biel sukni, romantyczny bukiet i długi welon były jedynie dodatkami sprawiającymi, że tego dnia Kasia prezentowała się jeszcze bardziej promiennie!

 

Tradycyjny ślub z nutą australijskiego szyku

 

Ślub to wyjątkowe wydarzenie dla każdej Pary Młodej, która swoim szczęściem chce podzielić się z rodziną i przypieczętować rozkwitające uczucie. Kasia i David, jak widać na zdjęciach ślubnych, byli więcej niż pewni, że głośno i wyraźnie powiedzą “Tak, chcę być Twoją żoną, chcę być Twoim mężem!”. Szczęście, pocałunki, delikatna muzyka skrzypiec i jedna, zbuntowana druhna stały się ukoronowaniem tego majowego ślubu. Po ceremonii wszyscy goście pojechali do Wirówek. Dworek, w którym odbyło się wesele, położony jest na skraju Parku Narodowego Dolnej Odry, dzięki czemu podróż do niego gwarantowała niezapomniane widoki.

 

Czas na Wirówek i folwark w stylu glamour

Kasia i David wymarzyli sobie wesele w stylu glamour. Sala weselna folwarku Wirówek zamieniła się zatem w miejsce pełne szyku, w którym królowała biel, ciepłe oświetlenie oraz niezwykle klimatyczne, papierowe kule zawieszone pod sufitem. Nie mogło również zabraknąć dużych luster, pięknych bukietów w odcieniach czerwieni, zieleni i ecru, a także świec zdobiących Folwark Wirówek. Gryfino to osada miejska z niezwykłą historią, której duch jest wciąż obecny w odrestaurowanym dworku i niezwykłym parku okalającym budynek. Szampańska zabawa trwała do białego rana. Nie zabrakło również typowych, weselnych tradycji, takich jak poczęstunek tortem, podziękowania dla rodziców czy szalone oczepiny.

 

Folwark Wirówek, wesele z nietypowymi atrakcjami

Para Młoda zapewniła zaproszonym gościom wiele nietypowych atrakcji znajdujących się w ofercie Folwarku Wirówek. Pałac to tylko część całego obiektu, w którym znaleźć można również agroturystykę, a także kort tenisowy. Goście Kasi i Davida z chęcią spacerowali po kompleksie, oglądając zwierzęta, a także grając z zaangażowaniem w tenisa. Po zmroku na wszystkich zgromadzonych czekała kolejna atrakcja rozświetlająca cały Wirówek. Wesela z takim przytupem to niezapomniane chwile! Niebo rozbłyskujące fajerwerkami zalało blaskiem twarze zakochanych, pozostawiając na nich niemy zachwyt. Do późnych godzin słychać było śmiechy, które na tę jedną noc zupełnie zmieniły Folwark Wirówek. Opinie na temat tych szalonych i wzruszających chwil można wyczytać z twarzy Pary Młodej i ich bliskich… Działo się!

 

Sala weselna, Wirówek, Gryfino: wirowek.pl

A jeśli spodobało się Wam wesele w Folwarku Wirówek to na pewno inny reportaż w stylu glamour przypadnie Wam do gustu: wesele w Zamku Topacz

Fotografując chcę pokazać to czego beze mnie, nikt by nie zobaczył