Dworek Hetmański w Koszewku

Dworek Hetmański  – Niecałe 15km od Stargardu i tylko 30 km od Szczecina, położony w malowniczym Koszewku, nad pięknym miejscem jak Jezioro Miedwie. Miejsce w którym wyprawicie swoje wymarzone wesele. Dworek w Koszewku posiada możliwość organizacji ślubu w plenerze gdzie wspólne TAK powiecie sobie w pozłacanej kapliczce w ogrodzie.

Jeśli planujesz ślub w kościele w najbliższej okolicy znajduje się XV wieczny zabytkowy kościół w którym zorganizujecie wyjątkową ceremonię ślubną.

Wesele w Dworku - klasyczne i eleganckie przyjęcie weselne

Dzień ślubu w środku gorącego lata obfitował w niesamowicie wiele emocjonujących chwil których część była zaskoczeniem a część totalnym zdziwieniem …. bo jak inaczej nazwać prezent ślubny w postaci “szynki wędzonej, pakowanej próżniowo?,  lub niesamowitego yorka we fraku, który niczym elegancki dżentelmen przechadzał się to tu, to tam i czasem miałem wrażenie że chce zastąpić przyszłego Pana Młodego, w końcu to ulubieniec Panny Młodej.

Dodam to nie kolejny żart tak było i na szczęście ja mam to na zdjęciach. Fotografia – Przemek Białek zawsze w gotowości.

Przyjęcie weselne w dworku pod Stargardem

Niesamowite jest to że czasami możemy przewidzieć to w jaki sposób potoczy się reportaż do którego wykonania zostaliśmy zaproszeni. Wspaniałą zabawę przeczuwałem już od momentu kiedy z Justyną zaczęliśmy korespondować najpierw mejlowo, a potem nasza rozmowa przeniosła się na facebooka gdzie dowiedziałem się że na co dzień mieszkają w USA i na weselu gościć będą osoby z różnych stron świata.

Pomyślałem to wspaniale, wiem jaki luz mają zagraniczni goście i nie zwiastuje to niczego innego niż niesamowitego pełnego luzu zabawy.

Dowiedziałem się również że  niedługo przed ślubem Justyna stała się mim woli “gwiazdą telewizji” a dokładnie to jej buty ślubne zostawione przez przypadek na dachu jakiegoś samochodu … tak tak, to nie scenariusz filmowy, tych butów szukał cały Nowy Jork! Finał na szczęście był jak w dobrej bajce, wszystko dobrze się skończyło, w szczególności dla butów, resztę tego niesamowitego reportażu w Dworku Hetmańskim zobaczycie w poniższym materiale. Serdecznie zapraszam

Dworek Hetmański Moniochy - idealne miejsce na piękny ślub i wesele

Podjazd pod Dworek, ogrom emocji i konkretna ilość czekających na młodą parę gości. Zespól już zaczyna grać głównie bohaterzy wkraczają na salę. Przyjęcie weselne można oficjalnie uznać za rozpoczęte. Standardowo toast,pierwszy taniec i po nim moment na osoby które pod kościołem nie zdążyły złożyć życzeń. Mijają kolejne godziny sala pęka w szwach a pozostali gości widać nie liczą czasu.

Jedynie zachodzące słońce pokazuje że za moment będzie wieczór a później noc. Głośna muzyka nikomu nie przeszkadza, w końcu to wesele pod Szczecinem a nie w samym mieście.

Koszewko Dworek - atrakcja niespodzianka dla gości

Mimo że fotografią zajmuję się już od ponad 16 lat i czasem myślę że nic mnie nie zaskoczy, to tym razem powiem odważnie że się myliłem. Justyna i Gordon zafundowali gościom pokaz tańca z ogniem, każdy powie co w tym wielkiego? .. no tak tyle że to Para Młoda była aktorami w tym przepięknym teatrze światła i cienia. W Stanach Zjednoczonych brali naukę i ćwiczyli aby pokaz wyszedł idealnie i tak też było.

Był to piękny spektakl połączony z prawdziwymi emocjami w końcu to oni sami byli i aktorami i reżyserami tego przedstawienia.

Według mnie odosobnione miejsca na wymarzone przyjęcie weselne są doskonałym miejscem, które spełnia dwie ważne role. Pierwsze to że  przebywamy w miejscu które jest niedostępna dla świata zewnętrznego i podczas przyjęcia nie słyszymy obcych dźwięków dochodzących z otoczenia oraz to że że mimo jesteśmy “zamknięci” to jednak czujemy swobodę i pełen luz gdyż Dworek Hetmański jest bardzo malowniczy z mnóstwem zieleni oraz miejscem na wykonanie szybkiej sesji plenerowej.

Zapraszam również do obejrzenia innego miejsca, które bez dwóch zdań zasługuje na miano chyba jednego z najciekawszych miejsc na przyjęcie weselne. Zapraszam do reportażu z “Młynu nad Starą Regą”