Dworek Hetmański Koszewko – Wesele pod Szczecinem

Dworek Hetmański w KoszewkuDworek Hetmański  – Niecałe 15km od Stargardu i tylko 30 km od Szczecina, położony w malowniczym Koszewku, nad pięknym miejscem jak Jezioro Miedwie w województwie zachodniopomorskim. Miejsce w którym wyprawicie swoje wymarzone wesele. Dworek w Koszewku posiada możliwość organizacji ślubu w plenerze gdzie wspólne TAK powiecie sobie w pozłacanej kapliczce w ogrodzie.

Jeśli planujesz ślub w kościele w najbliższej okolicy znajduje się XV wieczny zabytkowy kościół w którym zorganizujecie wyjątkową ceremonię ślubną.[/vc_column_text][vc_custom_heading heading_semantic=”h3″]Wesele w Dworku Hetmańskim w Koszewku – klasyczne i eleganckie przyjęcie weselneDzień ślubu w środku gorącego lata obfitował w niesamowicie wiele emocjonujących chwil których część była zaskoczeniem a część totalnym zdziwieniem …. bo jak inaczej nazwać prezent ślubny w postaci szynki wędzonej, pakowanej próżniowo?,  lub niesamowitego yorka we fraku, który niczym elegancki dżentelmen przechadzał się to tu, to tam i czasem miałem wrażenie że chce zastąpić przyszłego Pana Młodego, w końcu to ulubieniec Panny Młodej.

Dodam to nie kolejny żart! Tak było i na szczęście ja mam to na zdjęciach. Fotograf Przemek Białek zawsze w gotowości.
Elegancki ślub kościelny był tylko zapowiedzią niezwykle gustownego wesela w Dworku Hetmańskim w Koszewku.

[/vc_column_text][vc_custom_heading heading_semantic=”h3″]Przyjęcie weselne w Dworku Hetmańskim pod StargardemNiesamowite jest to że czasami możemy przewidzieć to w jaki sposób potoczy się reportaż do którego wykonania zostaliśmy zaproszeni. Wspaniałą zabawę przeczuwałem już od momentu kiedy z Justyną zaczęliśmy korespondować najpierw mejlowo, a potem nasza rozmowa przeniosła się na Facebooka gdzie dowiedziałem się, że na co dzień mieszkają w USA i na weselu gościć będą osoby z różnych stron świata.

Pomyślałem to wspaniale, wiem jaki luz mają zagraniczni goście i nie zwiastuje to niczego innego niż niesamowitego pełnego luzu zabawy. Tak też wyglądało międzynarodowe wesele w Dworku Hetmańskim niedaleko Szczecina.[/vc_column_text]Dworek Hetmański Koszewko – wesele międzynarodoweDowiedziałem się również że  niedługo przed ślubem Justyna stała się mim woli “gwiazdą telewizji” a dokładnie to jej buty ślubne zostawione przez przypadek na dachu jakiegoś samochodu … tak tak, to nie scenariusz filmowy, tych butów szukał cały Nowy Jork! Finał na szczęście był jak w dobrej bajce, wszystko dobrze się skończyło, w szczególności dla butów, resztę tego niesamowitego reportażu ślubnego z finałem na weselu w Dworku Hetmańskim zobaczycie w poniższym materiale. Serdecznie zapraszam

[/vc_column_text]Dworek Hetmański Moniochy – idealne miejsce na piękny ślub i wesele[vc_column]Podjazd pod Dworek Hetmański, ogrom emocji i konkretna ilość czekających na młodą parę gości. Zespól już zaczyna grać a główni bohaterzy wkraczają na salę weselną w Koszewku. Przyjęcie weselne można oficjalnie uznać za rozpoczęte. Standardowo toast, pierwszy taniec i po nim moment na osoby, które pod kościołem nie zdążyły złożyć życzeń. Mijają kolejne godziny sala dworku na wesele pęka w szwach a pozostali gości widać nie liczą czasu.

Jedynie zachodzące słońce pokazuje, że za moment będzie wieczór a później noc. Głośna muzyka nikomu nie przeszkadza, w końcu to wesele w Dworku Hetmańskim na uboczu pod Szczecinem a nie w samym mieście.[/vc_column_text][vc_custom_heading heading_semantic=”h4″]Koszewko Dworek Hetmański – atrakcja niespodzianka dla gości weselnychMimo że fotografią ślubną zajmuję się już od ponad 16 lat i czasem myślę, że nic mnie nie zaskoczy, to tym razem powiem odważnie że się myliłem. Justyna i Gordon zafundowali gościom na weselu w Dworku Hetmańskim pokaz tańca z ogniem.! Ktoś powie co w tym wielkiego? .. no tak tyle, że to Para Młoda była aktorami w tym przepięknym teatrze światła i cienia. W Stanach Zjednoczonych brali naukę i ćwiczyli aby pokaz na weselu  w dworku wyszedł idealnie i tak też było.

Był to piękny spektakl połączony z prawdziwymi emocjami w końcu to oni sami byli i aktorami i reżyserami tego przedstawienia. Na długo zapamiętam ten istny spektakl na przyjęciu weselnym w Dworku Hetmańskim nad jeziorem Miedwie.

Według mnie, odosobnione sale weselne na uboczu są doskonałym miejscem, które spełnia dwie ważne role. Pierwsze to, że przebywamy w miejscu, które jest niedostępna dla świata zewnętrznego i podczas przyjęcia weselnego nie słyszymy obcych dźwięków dochodzących z otoczenia oraz to że mimo jesteśmy “zamknięci” to jednak czujemy swobodę i pełen luz gdyż Dworek Hetmański jest bardzo malowniczy z mnóstwem zieleni oraz miejscem na wykonanie szybkiej sesji plenerowej. Pięknych plenerów do malowniczych zdjęć ślubnych tu nie brakuje.
Wyrażając swoje prywatne opinie Dworek Hetmański to jedno z ciekawszych miejsc na wesele w niewielkiej odległości od Szczecina. Chętnie odwiedzę Koszewko na wesele ponownie.Spodobało się Wam to eleganckie wesele w Dworku Hetmańskim? Zapraszam również do obejrzenia innego miejsca na mapie województwa zachodniopomorskiego, które bez dwóch zdań zasługuje na miano chyba jednego z najciekawszych miejsc na przyjęcie weselne. Zapraszam do reportażu z “Młynu nad Starą Regą”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Fotografując chcę pokazać to czego beze mnie, nikt by nie zobaczył