Młyn nad Starą Regą – wesele rustykalne M&A

Młyn nad Starą Regą – ślub pełen emocji

Monikę i Adriana poznałem na szybkim spotkaniu podczas jednej z wizyt w Szczecinie. Rozmawiając przeczuwałem, że drzemie w nich “dynamit” o czym dowiedziałem się nieco później podczas częstej wymiany wiadomości. Pisaliśmy o różnych tematach, gdyż należę do osób, które jeśli tylko mogą to pomagają. Dowiedziałem się, że planują pobrać się w klimatycznym małym kościele oddalonym o 10 minut od Młynu nad Starą Regą w Tarnowie. Jest to według mnie jedna z najbardziej klimatycznych sal weselnych w województwie zachodniopomorskim, oddalona niecałe 120km od Szczecina i ok 80 km od Koszalina. Kto tam był, wie że piękne usytuowanie oraz wszechobecna cisza podkreśla dodatkowo rustykalny klimat.

Sierpniowe wesele w Młynie nad Starą Regą

Nadszedł  sierpień, rok rocznie to miesiąc najbardziej wytężonej pracy fotografa ślubnego. Wiedziałem, że za niecałe dwa tygodnie przyjdzie mi zmierzyć się z Młynem nad Starą Regą, miejscem które znałem i wiedziałem jaki ma potencjał. Wiedziałem również, że zmieniłem sposób fotografowania od strony technicznej wesel i Młyn nad Starą Regą ukaże mi zupełnie inne oblicze. Prawdopodobnie będę odkrywał to miejsce na nowo, aż przechodziły mnie po plecach ciarki.

Przygotowania do ceremonii ślubnej

Kalendarz pokazał 25.08.2018 to właśnie dzień ich ślubu i wesela w Młynie nad Stara Regą. Ponieważ młodzi tradycyjnie nie chcieli się widzieć przed ślubem robili wszystko osobno. Mimo tego, że ubierali się w jednym miejscu to dla nas – obsługi fotograficznej i filmowej to podwójne zadanie, ze względu na to, że czas nie stał w miejscu. Luźna atmosfera skończyła się w momencie ubierania i stres pokazał swoje prawdziwe oblicze. Piękna suknia Stella York i elegancki garnitur od Lancerto nadał powagi całej sytuacji. Młodzi spotkali się podczas tzw. First Look. Adrian z wiązanką czekał na swą przyszłą żonę i przywitał ją czułym pocałunkiem. Nastąpiło błogosławieństwo, wyczekiwałem na ten moment i mając godne uwagi miejsce do fotografowania uchwyciłem ten moment z góry. Ponieważ było już mało czasu młodzi wsiedli do auta i wyruszyli do kościoła.

Ceremonia zaślubin

Ledwo wysiedli z auta a już pierwsze krople deszczu przepowiadały krótkotrwałe załamanie pogody, które miało nastąpić. Szybkim krokiem ruszyliśmy do kościoła gdzie już czekali goście i za moment miała rozpocząć się msza. Sama ceremonia była pięknym momentem, gdyż przekazane przez kapłana piękne kazanie rozbawiło oraz otworzyło wszystkim serca. Przysięgali, cały czas patrząc na siebie i niejedna łza wypełniła oczy Moniki. Założone obrączki stały się symbolem miłości i szczęścia jakie za moment miałem okazję fotografować podczas wesela w Młynie nad Starą Regą.

wesele w Młynie nad Starą Regą

Pogoda już nie odpuściła, mocno zaciągnięte chmurami niebo i siąpiący deszcz uniemożliwił wykonanie mini sesji plenerowej w bliskiej okolicy młyna nad Regą. Młodzi po złożonych życzeniach weszli na salę. Poprzez dynamiczny i ekspresyjny pierwszy taniec wesele w Młynie nad Starą Regą weszło na wysokie obroty młodzi i goście praktycznie nie schodzili z parkietu. Obsługą muzyczna to bardzo szanowany i znany zespół Latte ze Szczecina. Wesele z nimi to istna lawina emocji i niesamowitych zwrotów akcji, gdyż to ludzie co dają z siebie dwieście procent i nie odpuszczają na moment. Zbliżała się godzina oczepin na weselu po których młodzi pożegnali kończący się dzień zimnymi ogniami tzw’ Ognikami.

Młyn nad Stara Regą wesele – cennik i opinie

Wg mojej opinii Młyn nad Starą Rega we wsi Tarnowo to jedna z ciekawszych sal weselnych na przyjęcie w lekko rustykalnym klimacie. Wspaniałe otoczenie natury i autentyczny klimat ceglanego młyna robi wrażenie. Dodatkowo na miejscu, prócz wesela, jest możliwość zorganizowania ceremonii ślubnej w plenerze. Cennik tego miejsca na wesele nie jest wygórowany – oferta zaczyna się od 205 zł na osobę (za talerzyk).

sala weselna: Młyn nad Starą Regą

dekoracje ślubne: Dziupla Wróbla

film ślubny: White Video

Wiem jedno to ślub i wesele o jaki “modlą” się fotografowie tzw. samograja, i życzę każdemu fotografowi ślubnemu takich par oraz miejsca, ale chyba już kończę i zaproszę Was do oglądnięcia zdjęć bo troszkę przegadałem : – P

Spodobało Ci się wesele w Młynie nad Starą Regą? To na pewno przypadnie Ci do gustu to rustykalne wesele w stodole

12 komentarzy

  1. siedzi ten materiał zdecydowanie <3 jeszcze to młyn nad starą regą ulubiony !

  2. Moją opinię od dawna znasz, ale napiszę jeszcze raz – niesamowite, ile masz w sobie delikatności. Znakomity, mocny reportersko materiał, ale jednocześnie wiele w nim wrażliwości. Byle tak dalej!

  3. Momenty, emocje, uczucia – reportaż najwyższych lotów. Tak trzymać!

  4. piękne zdjęcia <3 można zapytać w jakiej miejscowości znajduje się kościół ze zdjęć?

  5. zapytam, już nie pamiętam, ale to bardzo blisko Młyna 🙂 dziękuję za miłe słowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Fotografując chcę pokazać to czego beze mnie, nikt by nie zobaczył