Zdjęcia ślubne których w sezonie 2019 Wykonałem kilkadziesiąt tysięcy

Podobnie jak rok temu przedstawiam zdjęcia które zapadły mi głęboko w pamięć. Jakby nie było wykonałem około 100K zdjęć w 2019 roku. Taka ilość jest bardzo wielką liczbą i nie sposób było by spamiętać co się fotografowało.
Spotkałem kilka tysięcy nowych osób oraz miałem okazję poznać ponad 50 rodzin.

Każdy ślub wygląda podobne, ale zdjęcie muszą być inne.

Każda przygoda fotograficzna mimo tego że zdawałoby się bardzo podobna w swoim schemacie, była całkowicie inna. Różne charaktery i temperamenty zarówno młodych jak i ich gości. Mnogość emocji i ciekawych sytuacji. Odmienne lokacje i warunki oświetleniowe i pogodowe. Niektóre reportaże od samego początku były istną bombą, a inne jak lont dynamitu
powoli się rozpalały żeby w końcu wybuchnąć ogromem niesamowitych kadrów i momentów.

Reportaż ślubny jest najważniejszy, plener zawsze możemy powtórzyć…

Osoby które znają moją fotografię, wiedzą że priorytetem jest dla mnie reportaż czyli mówię otwarcie (trafiają do mnie osoby które chcą coś więcej niż ładnych zdjęć). Staram się budować klimat i wielowątkowość sytuacji. Obserwować i zamykać w kadrze momenty dla Was na pamiątkę tego wspaniałego dnia. Wiem doskonale że sednem reportażu nie są ustawiane zdjęcia, lecz sytuacje które zostały podpatrzone i zatrzymane w kadrze. Dobry reportaż to dyskretne bycie w centrum zdarzenia i chwytanie tych niepowtarzalnych chwil.

Kocham moją pracę, otwarcie to mówię!!!

Dlatego dziękuję Wam Kochani za zaufanie, za to że mogłem uczestniczyć w takim momencie Waszego życia. Dzięki Wam powstały te zdjęcia, urywki Waszych historii, momenty tak dla Was ważne…. !

Dziękuję

 

Mam nadzieję że moje prace trafiły w twoje gusta i tak samo ja szukasz w fotografii czegoś więcej niż tylko poprawnych zdjęć. Jeśli tak zachęcam do zapoznania się z moją ofertą i poznania jej warunków.