Zdjęcia ślubne Malta – fotografia ślubna Przemek Białek

Zagraniczna sesja na magicznie MalcieMalta – wyspa na morzu Śródziemnym, położona zaledwie ok 80km na południe od Włoch.
Słoneczna wyspa która swoim pięknem i dzikością krajobrazu zachęca do odwiedzin turystów z całego świata, niewielka powierzchniowo jednak bardzo różnorodna oraz łącząca wielokulturowość
i temperament południowców.

Miejsce niesamowitej sesji plenerowej Martyny i Mateusza, to właśni oni zdecydowali się na jej nietuzinkowość i otaczające piękno.
Sesja wielowątkowa, zawarta jakby od początku do końca dnia, w którym dwójka kochających się osób podróżuje po różnych częściach wyspy, odwiedzając Ramla Bay, san Hulian oraz starożytne miasto Medina, a kończąc przy Fungus Rock.

serdecznie zapraszam na pełną pięknych widoków, oraz przede wszystkim namiętności i miłości sesję ślubną

Jeśli spodobały ci się piękne plenery Malty i lubisz zagraniczne podróże to największą przyjemnością zaproszę Ciebie na zagraniczną sesję na słonecznej wyspie Santorini.Pamiątka na całe życie jaką są ciekawe i niepowtarzalne zdjęcia ślubne. Wykonane w egzotycznych plenerach o zróżnicowanym geograficznie rejonie. Kilkudniowa przygoda z fotografią ślubna i relacja z zagranicznej sesji na wyspie Malta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotografując chcę pokazać to czego beze mnie, nikt by nie zobaczył