Tatry Wysokie – sesja ślubna Moniki i Adriana

 

Wyjazd na sesje plenerową w górach był pomysłem młodych, jeszcze długo przed znalezieniem fotografa. Monika i Adriana to para z niesamowicie emocjonalnym charakterem, możecie ja pamiętać z wpisu w Młynie nad Starą Regą. Kochają góry a korzenie Adriana sięgają do naszego pięknego Zakopanego, wiec swoją miłość chcieli pokazać w miejscach które mają głęboko w sercu.

 

Plener ślubny w Tatrach

Planując plener wyjazdowy, to wielką uwagę albo jak nie największą należy przywiązać do warunków pogodowych. Niestety w górach pogoda zmienna się co chwilę, o czym mieliśmy się przekonać podchodząc do pleneru po raz pierwszy. Ogromne było zaskoczenie i zażenowanie kiedy zobaczyliśmy że nad Szczyrbskim pada śnieg i temp powietrza to raptem 2 stopnie celsjusza.

 

Pogoda w Tatrach potrafi mocno zaskoczyć!

Czasowo nikt na to nie był przygotowany, a warunki nie pozwalały na wykonywanie zdjęć… więc co robimy wracamy? NIE!!! dłuższa chwila rozmowy i przy nowych ustaleniach i zmianach stwierdziliśmy że zostajemy jeszcze jeden dzień a dzisiejsze popołudnie i wieczór spędzimy pod znakiem oscypka i grzańca. Tak też zrobiliśmy i mimo tego że sesja w górach się nie odbyła również miło spędziliśmy resztę dnia.

 

Jezioro Szczyrbskie – sesja plenerowa

Drugi dzień również nie zachwycał, rano zimno i deszczowo. Dotarliśmy w okolicę Jeziora Szczyrbskiego znów to samo,przelotne opady śniegu oraz temperatura prawie zimową. Tym razme Monika i Adrian już się nie poddali, robimy zdjęcia. Oboje w strojach ślubnych bardzo mocno odcinali się od ubranych w kurtki zimowe turystów. Pani Młoda na własnej skórze odczuła tą pogodę, oraz to że po chwili jej ramiona okryła ciepła wełniana chusta, to pozwoliło na dalsze fotografowanie udało się

 

Tatry wysokie – piękno gór

Sesja ślubna nad Szczyrbskim skończyła się po niecałej godzinie. Wróciła tymczasowa zima i szukaliśmy innej alternatywy, czy mniej ciekawej? przekonacie na dalszych zdjęciach. Przekornie powiem, dla takich widoków trzeba wędrować min godzinę w jedną stronę, u nas sprytny zabieg i bystre oko spowodowało że dostęp do pięknych masywów górskich był po niecałych 10 minutach.

fotografia: Fotografia – Przemek Białek

film ślubny: White Video

Suknia Novia Salon Ślubny (kolekcja stella york 6432)

garnitur: Lancerto