Biała Wstążka wesele – Czepino – Reportaż ze ślubu i przyjęcia weselnego 

Zastanawiacie się, czy jeżeli młoda para jest totalnie wyluzowana, to impreza weselna może się udać? Jeśli myślicie, że nie, to poznajcie Izę i Adriana. Są dowodem na to, że brak sztywnych zasad i luźne podejście mogą się doskonale sprawdzić. Atmosfera na weselu w domu weselnym Biała Wstążka była po prostu świetna!

Iza i Adrian to przebojowi ludzie, których ślubną historię chcę pokazać Wam w postaci fotoreportażu. Jednak najpierw przeczytajcie, co się tam działo! A działo się sporo.

Miastem, w którym rozpoczęły się przygotowania i ślub kościelny był ich rodzinny Szczecin. Biała Wstążka, czyli modny i elegancki dom weselny stanowił tło do wielu zdjęć tego reportażu, ale o tym jeszcze za chwilę… Zdjęcia ślubne, od których wszystko się zaczyna, ukazują bliskość rodziny i prawdziwe wzruszenie. Już podczas przygotowań zaczął się emocjonalny rollercoaster – raj dla fotografa ślubnego. Wspaniale uwieczniać uczucia! Warto zachować taką pamiątkę w albumie ślubnym.

Czerwcowy ślub w Szczecinie

To był piękny dzień. Choć Iza i Adrian to nowocześni i spontaniczni ludzie, którym daleko do wiary w przesądy, to literka “r” w nazwie miesiąca chyba naprawdę przyniosła im szczęście. Istna seria rewelacyjnych zdarzeń!

A może przepisem na sukces były po prostu ich nie podrabialne, szczere uśmiechy, które widzimy na wielu ujęciach. Od początku czuć było czystą frajdę, radość i tzw. “spontan”.

Obejrzyjcie kadry z kościoła. Chociaż ślub to doniosłe wydarzenie, to brak tu napięcia czy stresu. Wygrywa czyste szczęście Izy i Adriana.

Sala weselna Biała wstążka – Czepino – wesele

Klasycznie tuż po ceremonii i serdecznych życzeniach, goście i Państwo młodzi udali się na przyjęcie weselne w Białej Wstążce, aby celebrować zawarcie związku małżeńskiego. Nieopodal Szczecina mieści się urokliwe Czepino. Biała Wstążka to stylowy dom weselny, który wpisał się w klimat przyjęcia Izy i Adriana. Nowoczesny glamour podszyty szczerym uśmiechem – tak określiłbym ich styl!

Zabawa w sali weselnej Biała Wstążka była po prostu rewelacyjna. W obiektywie udało się uchwycić przysłowiowy “szał ciał”. Goście bawili się wybornie. Całą imprezę prowadził DJ konferansjer Marcin Jarczyński – One Man Show. Nie można zaprzeczyć, że przyjęcie weselne Izy i Adriana to naprawdę był niezły pokaz! Śmiech na cały głos, szalona choreografia, spontaniczne miny do zdjęć i nie tylko… 😉

Dom weselny Biała Wstążka Czepino – elegancka dama na mapie sal weselnych

Jednak nie da się ukryć, że idealnym tłem do zabawy była właśnie Biała Wstążka. Wesele w takim miejscu to dobry pomysł dla pary młodej, która lubi przestrzenną lokalizację, klasyczne barwy i nutę elegancji. Dodajmy do tego wrodzone poczucie frajdy i tworzy się genialna kompozycja.

Wg mojej opinii Biała Wstążka sprawdzi się jako elegancki lokal na gustowne wesele w stylu glamour.

A co tu przeważyło o sukcesie? Sielankowe Czepino, sala weselna Biała Wstążka w dobrym guście, smaczne jedzenie, muzyka, rewelacyjni ludzie? Myślę, że nie da się ocenić tego jednoznacznie. Powstał wspaniały miks, który mam przyjemność pokazać w fotoreportażu ze ślubu i wesela w Białej Wstążce. Zapraszam serdecznie do oglądania zdjęć z najważniejszego dnia Izy i Adriana.

Spodobało się wam to wesele w Białej Wstążce w stylu glamour ? Jeśli tak to zobazcie inne eleganckie realizacje w Zamku Gniew oraz Dworku Hetmańskim.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Fotografując chcę pokazać to czego beze mnie, nikt by nie zobaczył