Ponad rok minął od ślubu Asi i Oskara, ale ja czuje jakby był wczoraj. Dlaczego? To właśnie postaram się pokazać na poniższych klatkach ze ślubu. Dworek Ostęp stał się podstawą do uzyskania takiego efektu.
Ktoś jednak pewnie zapyta – gdzie trochę oddechu, spokoju?

Odpowiem.

Nie pamiętam, żeby zdarzyły się takie sytuacje. Ale pamiętam za to “ogień i dym” , które towarzyszyły przez wszystkie godziny trwania wesela w Dworku Ostęp. Wesele zachodniopomorskie to zatem gwarancja dobrej zabawy.

 

Gdzie znajduje się Dworek Ostęp?

Dworek Ostęp znajduje się wśród lasów Puszczy Goleniowskiej. Sielskie krajobrazy i wypoczynek przy ognisku, codzienne widoki na torfowiska, łąki, i możliwość obserwacji życia zwierząt – to można spotkać przyjeżdżając do dworku w woj. zachodniopomorskim. Odrestaurowany dworek położony w niewielkiej miejscowości Machowica, oferuje nocleg w budynku dworku, ale także możliwość zaparkowania przyczep kempingowych czy wypoczynek pod namiotem – co może pełnić dodatkową atrakcję na organizowanym w dworku weselu.

 

Wnętrza w Dworku Ostęp

Wesele w Dworku Ostęp wygląda imponująco o każdej porze roku. Dworek Ostęp Machowica zapewnia dobrą zabawę weselną w gronie rodziny i znajomych. Przyjęcia weselne można zorganizować w sali biesiadnej, a latem w plenerze pod gołym niebem. Wnętrze sali biesiadnej zachwyca swoją oryginalnością. Ściany z cegły, w której znajdują się wnęki okien, a w nich ustawione dekoracje z kwiatów. Stół w bieli z dekoracyjnymi kompozycjami wnoszącymi do wnętrza powiew natury. Na drewnianych krokwiach, podwieszone pod sufitem girlandy świetlne i roślinne oraz urokliwe motyle, zdobienia czy wstążki. To wszystko dopełnia oczekiwany efekt uzyskania ślubu w stylu naturalistycznym. 

 

Dodatkowe miejsca i atrakcje

Na terenie dworku znajduje się także duża altana, przy której można rozpalić ognisko, a tuż przy niej kamienna studnia z drewnianym daszkiem. Miejsce jest chętnie wybierane pod plenerowe sesje fotograficzne Młodej Pary.  Zdjęcia można wykonać z pasącymi się w oddali końmi. Można również uchwycić na ślubnych zdjęciach jelenia stojącego pośród porannej mgły, kiedy wesele trwało do samego rana. Kiedy celem Młodej Pary na organizację wesela będzie Ostęp Dworek, jego otoczenie zaskoczy ogromem atrakcji jakie oferuje sama przyroda. 

 

Co jeszcze może zaskoczyć?

Dobór dodatków ślubnych i stworzenie bukietu dla Panny Młodej z dostępnych wokół dworku roślin łąkowych, stworzenie urokliwych dekoracji ślubnych łączących w sobie atuty tutejszej natury – to wszystko jest możliwe wybierając Dworek Ostęp na wesele

Garden Party przy blasku świec, wspólny weselny piknik z grillowaniem, smaczna kuchnia oparta na staropolskich przepisach – tego nie można przegapić po przyjeździe. Ślub i wesele w stylu naturalistycznym, sielskim, wiejskim, boho, rustykalnym czy industrialnym w Dworku Ostęp będzie prezentował się zjawiskowo.

 

Zapraszam serdecznie na tą niesamowitą historię w rustykalnym klimacie, w pięknym Dworku Ostęp.

Miejsce Wesela: Dworek Ostęp
Oprawa Muzyczna: Silver Event
Obsługa Fotograficzna : Fotografia – Przemysław Białek

Powyższy wpis to przykład na to że wesela rustykalne są czymś zupełnie innym. To połączenie elementów staropolskich i styczności z naturą. Jeśli lubicie taki styl wesel to zapraszam do pięknego miejsca jakim jest Młyn nad Stara Regą

A jeśli lubicie eleganckie przyjęcia to serdecznie zapraszam na wesele w Dworku Hetmańskim.