Hotelarnia Puszczykowo - Wesele blisko Poznania

Miejsce inne niż wszystkie, Hotelarnia Puszczykowo to stylowy hotel oraz luksusowe SPA położony w podpoznańskim Puszczykowie. Miejsce znane z pięknego otoczenia oraz wpływu staropolskiej tradycji. Mieszanka tradycji i nowoczesności w najlepszym wydaniu. Wyjątkowa kuchnia i nowoczesne menu zadowoli najbardziej wymagającego klienta wyprawiającego wesele w okolicy Poznania a restauracja Taste it zaserwuje nowoczesne warianty tradycyjnych dań kuchni wielkopolskiej.

Piękny ślub w poznańskiej Farze

Jako fotograf ślubny Poznań śmiało mogę powiedzieć że to kolejny niesamowity reportaż ślubny, którym chcę się pochwalić”. Idealne zgranie miejsca ślubu, wesela oraz klimatu całej uroczystości.Niesamowite  miejsce ceremonii jakim była poznańska “Fara”. Przepiękna bazylika w bajecznymi wnętrzami i pieczołowicie wykonanymi detalami, które to wypełniały przestrzenie pięknym światłem tworząc iście magiczną atmosferę.

Miejsce wesela to oczywiście wspomniana wcześniej, polecana przez gwiazdy kuchni, Hotelarnia, miejsce gdzie panuje totalny chill i nie czujesz się absolutnie jak na typowej sali weselnej.

Hotelarnia kiedy chcesz mieć niezwykłe wesele - reportaż ślubny

Privacy Preference Center