Wesele w Hotelarni Puszczykowo

Hotelarnia Puszczykowo – Wesele blisko PoznaniaMiejsce inne niż wszystkie, Hotelarnia Puszczykowo to stylowy hotel oraz luksusowe SPA, położone w podpoznańskim Puszczykowie. Miejsce znane z pięknego otoczenia oraz wpływu staropolskiej tradycji. Mieszanka tradycji i nowoczesności w najlepszym wydaniu. Wyjątkowa kuchnia i nowoczesne menu zadowoli najbardziej wymagającego klienta wyprawiającego wesele w okolicy Poznania, a restauracja Taste it zaserwuje nowoczesne warianty tradycyjnych dań kuchni wielkopolskiej.

[/vc_column_text]Piękny ślub w poznańskiej FarzeJako fotograf ślubny często przebywający w Wielkopolsce – to w Poznaniu to w Gorzowie Wlkp, śmiało mogę powiedzieć, że to kolejny niesamowity reportaż ślubny, którym chcę się pochwalić”. Idealne zgranie miejsca ślubu, wesela oraz klimatu całej uroczystości. Niesamowite miejsce ceremonii jakim była poznańska “Fara”. Przepiękna bazylika z bajecznymi wnętrzami i pieczołowicie wykonanymi detalami, które to, wypełniały przestrzenie pięknym światłem, tworząc iście magiczną atmosferę.

Miejsce wesela to oczywiście wspomniana wcześniej, polecana przez gwiazdy kuchni, Hotelarnia. Miejsce, gdzie panuje totalny chill i nie czujesz się absolutnie jak na typowej sali weselnej.

[/vc_column_text]

Hotelarnia kiedy chcesz mieć niezwykłe wesele – reportaż ślubny

Sylwia i Robert wybrali na swój ślub Poznańską Farę, a na wesele Hotelarnie Puszczykowo. Ślub odbył się 15 lipca, w pełni upalnego lata. Mimo tego, dzień nie zapowiadał się na bardzo słoneczny. Mocno zachmurzone niebo podczas przygotowań Panny Młodej do ślubu, nie zapowiadał zmiany pogody. Nie zachwiało to jednak dobrych nastrojów nowożeńców i gości, którzy nie zważając na pogodę, mieli wyśmienite humory.

Wszystko zaczęło się od błogosławieństwa w ogrodzie, zanim Robert przystąpił do ubierania się w ślubny garnitur. Przez cały okres przygotowań, parze towarzyszyły druhny i drużbowie. Wesołość i swobodna, luźna atmosfera w trakcie przygotowań Roberta, świadczyła o pewności co do wybranki i dnia zawarcia związku małżeńskiego. To właśnie ta pełna radości atmosfera rozwiała wszystkie chmury i wyszło z za nich piękne słońce. Letnia, słoneczna pogoda, od tej chwili towarzyszyła Młodej Parze i gościom do zachodu słońca .

Ceremonia ślubna odbyła się w pięknej poznańskiej Farze, skąd następnie przeniosła się na wesele w Spalarni Puszczykowo. Hotelarnia w Puszczykowie przywitała gości sielską atmosferą. Nie zabrakło tradycyjnych elementów polskiego wesela, jak przywitanie, tort oraz oczepiny realizowane bliżej północy. Całe wesele odbyło się w luźnym stylu, przypominającym bardziej formę przyjęcia niż hucznego wesela, dzięki czemu obie rodziny mogły się ze sobą zapoznać i spędzić czas na interesujących rozmowach. Mimo biesiadnego i sielskiego charakteru wesela, hotelarnia spalarnia ugościła DJ klubowego, który serwował rytmy muzyczne, na miarę klubowych spotkań. Nie było zatem biesiadnej muzyki, a współczesne rytmy. One spowodowały, że wesele nabrało nowoczesnego wyrazu i utrzymało współczesny styl.

W trakcie przyjęcia weselnego odbyła się także mini sesja zdjęciowa z udziałem orszaku, a następnie sesja specjalnie przygotowana dla nowożeńców. Podobnie jak miałem przyjemność fotografować sesje na weselu w Białej Wstążce. Dzięki temu zdjęcia ślubne i zdjęcia Pary Młodej zyskały spójnej oprawy i nabrały jednolitego charakteru.

Pod wieczór, Sylwia miała niespodziankę dla Roberta. Przebrała się i zaśpiewała kilka utworów, dając Panu Młodemu i gościom emocjonujący pokaz swojego muzycznego talentu. Hotelarnia w Puszczykowie zagwarantowała uczestnikom wspaniałą zabawę, krajobrazy pomocne w wykonaniu sesji plenerowej oraz zaoferowała nocleg z dala od miejskiego zgiełku i szumu. Taka chwila wytchnienia po dniach i tygodniach przygotowań była kulminacją udanego przyjęcia weselnego.

[vc_column]

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Fotografując chcę pokazać to czego beze mnie, nikt by nie zobaczył